kod produktu: SIS530

SIODEŁKO SELLE ROYAL 5130 HRT UNISEX

359,90

dostępność

w magazynie

Oblicz ratę

Raty 10x0% / RSSO 0%

Obilicz eRaty

Startuj w chłodzie, pozostań w chłodzie. Siodełko roweru nagrzewa się gdy rower pozostaje na zewnątrz w słońcu w czasie upalnej pogody lub przy długotrwałej jeździe. Gdy jego temperatura wzrasta powyżej temperatury ciała, siadając na nim mamy uczucie szybkiego pocenia się i dyskomfortu, czasami dyskomfort przechodzi w ból. Respiro, znaczy po włosku oddychać, utrzymywanie niższej temperatury siodełka do 25% dzięki zastosowaniu Microtex'u i kanałów wentylacyjnych. Respiro jest serią siodełek o anatomicznym wykonaniu, aby sprostać wymagania zarówno kobiet jaki i mężczyzn.

Seria - Respiro Soft 2013

Styl jazdy ATHLETIC (atletyczny) - 30º

Długość x Szerokość - 277 x 163 cm

Płeć/wersja - Unisex

Waga - 360 g

Innowacyjne technologie:

Royalgel - Miękki, opatentowany żel gwarantujący najwyższy komfort. Dzięki swojej trójwymiarowej strukturze redukuje on ucisk do nawet 40%. Żel nie starzeje się i nie kruszy ani w mroźnej temperaturze, jak również po poddaniu silnemu nasłonecznieniu.

Water resistant - Specjalna technologia Selle Royal polegająca na 100% uszczelnieniu siodła z próżnią co pomaga w utrzymaniu jego niskiej wagi - nawet do 20% mniej niż w podobnych siodłach tej klasy.

Manganese Rail - Manganowe pręty pozwalające obniżyć wagę.

ICS (Integrated Clip System) - Specjalny uchwyt z tyłu siodła służący do szybkiego i wygodnego montażu lampki, sakiewki, bądź odblasku. Prosty i sprawdzony sposób, bez konieczności montażu dodatkowego uchwytu na ramie roweru.

Foam Matrix - Otwarta piankowa struktura komórkowa w kształcie macierzy, gwarantuje większą elastyczność i oddychalność, zapewniając trwałe i wygodne siodło.

Cool Cover - Specjalnie zaprojektowany materiał pokrycia odbijający promienie słoneczne , dzięki czemu siodło nie nagrzewa się tak mocno jak inne tego typu bez tej technologii. Nawet do 25 stopni chłodniejsza powierzchnia.

Ventilation Channel - Łagodzi ucisk w obszarze krocza, minimalizując równocześnie nieprzyjemne pocenie się.

Parametry produktu

Typ:

*Ze względu na problemy łańcucha dostaw komponentów, rowery mogą być dostarczane ze zmienionym osprzętem względem w/w specyfikacji.

*Specyfikacja i cena rowerów prezentowanych na naszej stronie internetowej może się różnić od dostępnych w sprzedaży. Towar prezentowany na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zobacz również