kod produktu: 610-30-31M

KOSZULKA M ESTA D POP/PIAS

71,50

Kolor / rama

Rozmiar

M

dostępność

w magazynie

Oblicz ratę

Raty 10x0% / RSSO 0%

Obilicz eRaty

Wygodna koszulka rowerowa skierowana dla kobiet aktywnie uprawiajacych sport jak również dla początkujących. Materiał, z którego została wykonana gwarantuje komfort noszenia i użytkowania w czasie jazdy na rowerze. Wydłużony kołnierzyk, który otula szyję chroni ją przed wiatrem i chłodem. Szersze rękawki nie uciskają ramion. Wydłużony tył koszulki chroni plecy przed chłodem, przypadkowym odkryciem i przewianiem nerek. Dół koszulki wykończony został dobrze trzymającą gumką, która doskonale przylega do Ciała i stabilnie utrzymuje koszulkę w czasie ruchu. Zamek błyskawiczny pozwala na rozpiecie koszulki w dowolnym momencie. Z tyłu koszulki znajdują się dwie małe kieszenie, które są idealne do przechowywania drobiazgów np. kluczy, batonów energetycznych jak również bidonu z wodą.

Parametry produktu

rodzaj:
rozmiar:
M

*Ze względu na problemy łańcucha dostaw komponentów, rowery mogą być dostarczane ze zmienionym osprzętem względem w/w specyfikacji.

*Specyfikacja i cena rowerów prezentowanych na naszej stronie internetowej może się różnić od dostępnych w sprzedaży. Towar prezentowany na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zobacz również