kod produktu: 27216-3403

SIODEŁKO SPEC MYTH SPORT WMN 143 CZA

179

Kolor / rama

Rozmiar

143

dostępność

w magazynie

Oblicz ratę

20 rat 0% / 5% prowizji

30 rat 0% / 8% prowizji

Obilicz eRaty

Damskie siodełko Myth Sport powstało z myślą o początkujących góralkach, które chcą optymalnego połączenia wygody i wytrzymałości. Szeroki i płaski kształt daje lepszą kontrolę nad rowerem, a materiał o niskim współczynniku tarcia w tylnej i przedniej części ułatwia wsiadanie i zsiadanie. Ma również bardzo długie stalowe szyny oraz kilka charakterystycznych cech Body Geometry, jak zmniejszające ucisk wycięcie, czy wygodna wyściółka na poziomie 3. Damskie wycięcie BG to ergonomiczny design i testy naukowe. Lekka pianka PU, opracowana specjalnie z myślą o kobietach, pluszowa, ale dająca odpowiednie wsparcie. Nosek i tył z materiału z niskim tarciem zwiększają efektywność pedałowania i mobilność, ułatwiając ponowne zajęcie pozycji w siodle po jeździe na stojąco. Lekkie i wytrzymałe stalowe szyny. Wyściółka na poziomie 3: dodatkowa wyściółka poprawia tłumienie wstrząsów. Zintegrowane z podstawą siodła uchwyty SWAT™ umożliwiają łatwe przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Rozmiar 143mm/Waga 319g Rozmiar 155 mm/Waga 329g Rozmiar 168mm/Waga 338g

Parametry produktu

Typ:

*Ze względu na problemy łańcucha dostaw komponentów, rowery mogą być dostarczane ze zmienionym osprzętem względem w/w specyfikacji.

*Specyfikacja i cena rowerów prezentowanych na naszej stronie internetowej może się różnić od dostępnych w sprzedaży. Towar prezentowany na stronie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Zobacz również